Nawigacja

Wielokrotne wyciskanie sztangi 1/2 ciężaru ciała

środa, 22 kwiecień 2015 12:37

31 stycznia br. rozegrane zostały zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi o wadze 1/2 ciężaru ciała w kategoria open mężczyzn i kobiet oraz amatorów.

W zawodach wystartowało 17 zawodników i zawodniczek. Najliczniej obsadzona była kategoria open mężczyzn.

Zwycięzcą w kategorii open mężczyzn został Dawid Hartleb (146 powtórzeń), który na zawody przyjechał aż z Sieniawy (Podkarpacie). To jak do tej pory najlepszy wynik w historii siemiatyckich zawodów wyciskania wielokrotnego. Następni na podium znaleźli się Krzysztof Daniszewski (141 powtórzeń) oraz Paweł Kobus (99 powtórzeń).

W kategorii open kobiet wygrała Anna Zduniewicz (11 powtórzeń), drugie miejsce zajęła Natalia Pachwicewicz (7 powtórzeń), a na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Wojtyna (1 powtórzenie).

W kategorii amator zawodnicy wyciskali ciężar połowy ciała na ławce poziomej oraz podciągali się na ilość powtórzeń. O zwycięstwie decydowała łączna liczba zaliczonych powtórzeń z obu konkurencji.

Na podium znaleźli się: 1. Marek Gredel (90 wyciśnięć i 16 podciągnięć), 2. Błażej Miłkowski (61 wyciśnięć i 19 podciągnięć), 3. Kewin Szawkało (38 wyciśnięć i 5 podciągnięć).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody w postaci odżywek ufundowane przez organizatorów.

Impreza odbyła się w siłowni Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej Leszek Łazowski przy ul. T. Kościuszki 8. Były to drugie zawody z cyklu Siemiatycka Liga Siły i Sprawności 2014/2015.

Kolejne zawody Siemiatyckiej Ligi siły i Sprawności 2014/2015 już pod koniec lutego. Szczegóły wkrótce. Zapraszamy!

Czytany 2242 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 kwiecień 2015 12:41