Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

Nawigacja

Rozkład komunikacji miejskiej

czwartek, 16 kwiecień 2015 22:46

L i n i a  n r  1 

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. B. Głowackiego

Lp.

Nazwa  przystanku

1

F

2

F

3

F

4

F

5

F

6

F

7

F

1.

ul. Armii Krajowej - 1

6.20

7.15

8.30

  9.20

14.20

15.35

16.25

2.

ul. Armii Krajowej - 2

6.22

7.17

8.32

  9.22

14.22

15.37

16.27

3.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.23

7.18

8.33

  9.23

14.23

15.38

16.28

4.

ul. Wysoka

7.20

5.

ul. Gen. Andersa

7.22

6.

ul. Grodzieńska (PKS)

6.25

7.25

8.35

  9.25

14.25

15.40

16.30

7.

Pl. Jana Pawła II - 1

6.26

7.26

8.36

  9.26

14.26

15.41

17.17

8.

Pl. Jana Pawła II - 2

7.27

9.

ul. Ogrodowa

7.29

10.

ul. Leg. Piłsudskiego

7.31

11.

Pl. Jana Pawła II - 1

7.34

12.

ul. Ciechanowiecka - 1

6.27

7.35

14.27

15.42

13.

ul. Ciechanowiecka - 2

6.28

7.36

14.28

15.43

14.

ul. B. Głowackiego -1

6.30

7.38

14.30

15.45

15.

Cmentarz Komunalny

6.35

7.40

14.40

15.55

16.

ul. B. Głowackiego – 2

6.37

7.42

14.42

15.57

17.

ul. B. Głowackiego – 3

6.38

7.43

14.43

15.58

18.

ul. B. Głowackiego – 4

6.39

7.44

14.44

15.59

19.

Pl. Jana Pawła II -  2

6.40

7.45

8.37

10.05

14.45

16.00

17.18

20.

ul. Grodzieńska (PKS)

6.41

7.46

8.38

10.06

14.46

16.01

17.19

21.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.44

7.49

8.41

10.09

14.49

16.04

17.22

22.

ul. Armii Krajowej – 1

6.47

7.52

8.44

10.12

14.52

16.07

17.25

Długość kursu / km /

11.00

16.00

6.00

6.00

11.00

11.00

6.00

Średnia prędkość /km/h/

24,44

35,55

25,71

25,71

24,44

24,44

25,71

Oznaczenia:
F -  autobus kursuje w dni robocze w okresie  od   1  września   do   30  czerwca

Rozkład jazdy – Linia nr 2

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. Słowicza

Lp.

Nazwa przystanku

1

F

2

F

3

F

4

F

5

F

6

F

7

F

 1.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.08

7.10

12.38

14.30

15.15

2.

ul. Armii Krajowej – 1

6.10

7.12

11.20

12.40

14.32

15.17

3.

ul. Armii Krajowej – 2

6.12

7.14

11.22

12.42

14.34

15.19

4.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.13

7.15

11.23

12.43

14.35

15.20

5.

ul. 11 Listopada

6.15

7.17

12.45

14.37

15.22

6.

ul. Leg. Piłsudskiego

6.16

7.18

12.46

14;38

15.23

7.

ul. Ogrodowa ZUS

6.17

7.19

12.47

14.39

15.24

8.

ul. Ogrodowa Szkoła

14.40

<

9.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.19

7.21

12.49

14.41

15.26

10.

Pl. Jana Pawła II – 2

6.20

7.22

12.50

14.42

15.2

11.

ul. Grodzieńska

6.21

7.23

12.51

14.43

15 28

12.

ul. Wysoka

6.22

7.24

12.52

14.44

15.29

13.

Osiedle „Wysokie”

6.24

7.26

12.54

14.46

15.31

14.

ul. Gen. W. Andersa

6.25

7.27

12.55

14.47

15.32

15.

ul. Świerkowa

6.27

7.29

12.57

14.49

15.34

16.

ul. Kasztanowa

6.28

7.30

12.58

14.50

15.35

17.

ul. Słowiczyńska – 1

6.29

7.31

12.59

14.51

15.36

18.

ul. Słowiczyńska – 2

6.30

7.32

13.00

14.52

15.37

19.

ul. Słowicza

5.12

6.32

7.34

13.10

14.54

15.39

20.

ul. Słowiczyńska – 2

5,13

6.33

7.35

13.11

14.55

15.40

21.

ul. Słowiczyńska – 1

5,14

6.34

7.36

13.12

14.56

15.41

22.

ul. Kasztanowa

5.15

6.35

7.37

13.13

14.57

15.42

23.

ul. Świerkowa

5.16

6.36

7.38

13.14

14.58

15.43

24.

ul. Gen. W. Andersa

5.18

6.37

7.39

13.15

14.59

15.44

25.

Osiedle „Wysokie”

5.20

6.39

7.41

13.17

15.01

15.46

26.

ul. Wysoka

5.21

6.40

7.42

13.18

15.02

15.47

27.

ul. Grodzieńska

5.23

6.42

7.44

11.25

13.20

15.04

15.49

28.

Pl. Jana Pawła II – 1

11.26

29.

ul. Ciechanowiecka - 1

11.27

30.

Centrum Handlowe MarcPol

11.52

31.

ul. Ciechanowiecka - 1

11.53

32.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.24

6.43

7.45

11.55

13.21

15.05

15.50

33.

Pl. Jana Pawła  II – 2

5.25

6.44

7.46

11.56

13.22

15.06

15.51

34.

ul. Grodzieńska

11.57

35.

ul. Ogrodowa

5.27

6.46

7.48

13.24

15.08

15.52

36.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.49

13.25

15.09

15.53

37.

ul. 11 Listopada

5.29

6.48

7.50

13.26

15.10

15.54

38.

ul. Żwirki i Wigury

5.30

6.49

7.51

13.27

15.11

15.55

39.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

5.31

6.50

7.52

12.00

13.28

15.12

15.56

40.

ul. Armii Krajowej – 1

5.33

6.52

7.54

12.03

13.30

15.14

15.58

41.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.54

7.56

12.05

13.32

15.15

16.00

Długość kursu  / km /

10.00

19.00

19.00

9.00

19.00

19.00

18.00

Średnia prędkość  /km/h/

 28,57   

24,78

24,78

22,50

24,78

24,78

24,00

Oznaczenia:

F - autobus kursuje w dni robocze w okresie od 1 września do 30 czerwca

Rozkład jazdy – Linia nr 2

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. Słowicza

 

Lp.

Nazwa przystanku

1

F

2

F

3

F

4

F

5

F

6

F

7

F

  1.  

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.08

7.10

12.38

14.40

15.35

2.

ul. Armii Krajowej – 1

6.10

7.12

11.20

12.40

14.42

15.37

3.

ul. Armii Krajowej – 2

6.12

7.14

11.22

12.42

14.44

15.39

4.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.13

7.15

11.23

12.43

14.45

15.40

5.

ul. 11 Listopada

6.15

7.17

12.45

14.47

15.42

6.

ul. Leg. Piłsudskiego

6.16

7.18

12.46

14.48

15.43

7.

ul. Ogrodowa ZUS

6.17

7.19

12.47

14.49

15.44

8.

ul. Ogrodowa Szkoła

14.50

<

9.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.19

7.21

12.49

14.51

15.46

10.

Pl. Jana Pawła II – 2

6.20

7.22

12.50

14.52

15.47

11.

ul. Grodzieńska

6.21

7.23

12.51

14.53

15 48

12.

ul. Wysoka

6.22

7.24

12.52

14.54

15.49

13.

Osiedle „Wysokie”

6.24

7.26

12.54

14.56

15.51

14.

ul. Gen. W. Andersa

6.25

7.27

12.55

14.57

15.52

15.

ul. Świerkowa

6.27

7.29

12.57

14.59

15.54

16.

ul. Kasztanowa

6.28

7.30

12.58

15.00

15.55

17.

ul. Słowiczyńska – 1

6.29

7.31

12.59

15.01

15.56

18.

ul. Słowiczyńska – 2

6.30

7.32

13.00

15.02

15.57

19.

ul. Słowicza

5.12

6.32

7.34

13.10

15.04

15.59

20.

ul. Słowiczyńska – 2

5,13

6.33

7.35

13.11

15.05

16.00

21.

ul. Słowiczyńska – 1

5,14

6.34

7.36

13.12

15.06

16.01

22.

ul. Kasztanowa

5.15

6.35

7.37

13.13

15.07

16.02

23.

ul. Świerkowa

5.16

6.36

7.38

13.14

15.08

16.03

24.

ul. Gen. W. Andersa

5.18

6.37

7.39

13.15

15.09

16.04

25.

Osiedle „Wysokie”

5.20

6.39

7.41

13.17

15.11

16.06

26.

ul. Wysoka

5.21

6.40

7.42

13.18

15.12

16.07

27.

ul. Grodzieńska

5.23

6.42

7.44

11.25

13.20

15.14

16.09

28.

Pl. Jana Pawła II – 1

11.26

<

29.

ul. Ciechanowiecka - 1

11.27

<

30.

Centrum Handlowe MarcPol

11.52

<

31.

ul. Ciechanowiecka - 1

11.53

<

32.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.24

6.43

7.45

11.55

13.21

15.15

16.10

33.

Pl. Jana Pawła  II – 2

5.25

6.44

7.46

11.56

13.22

15.16

16.11

34.

ul. Grodzieńska

11.57

<

35.

ul. Ogrodowa

5.27

6.46

7.48

13.24

15.18

16.12

36.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.49

13.25

15.19

16.13

37.

ul. 11 Listopada

5.29

6.48

7.50

13.26

15.20

16.14

38.

ul. Żwirki i Wigury

5.30

6.49

7.51

13.27

15.21

16.15

39.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

5.31

6.50

7.52

12.00

13.28

15.22

16.16

40.

ul. Armii Krajowej – 1

5.33

6.52

7.54

12.03

13.30

15.24

16.18

41.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.54

7.56

12.05

13.32

15.25

16.20

Długość kursu  / km /

10.00

19.00

19.00

9.00

19.00

19.00

18.00

Średnia prędkość  / km/h /

 28,57   

24,78

24,78

22,50

24,78

24,78

24,00

Oznaczenia:
F - autobus kursuje w dni robocze w okresie od 1 września do 30 czerwca

L i n i a    nr    3

Siemiatycze ul. Słowicza - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. 11 Listopada, Weska (Kmicic)

Lp.

Nazwa przystanku

1

F

2

F

3

F

4

F

5

F

6

F

7

F

8

F

9

F

1.       

ul. Słowicza

7.05

8.05

  9.05

11.30

14.40

2.       

ul. Słowiczyńska - 1

7.06

8.06

  9.06

11.31

14.41

3.       

ul. Słowiczyńska – 2

7.07

8.07

  9.07

11.32

14.42

16.22

4.       

ul. Kasztanowa

6.08

7.08

8.08

  9.08

11.33

14.43

16.23

5.       

ul. Świerkowa

6.09

7.09

8.09

  9.09

11.34

14.44

16.24

6.       

ul. Gen. W. Andersa

6.10

7.10

8.10

  9.10

11.35

13.05

14.45

16.25

7.       

Osiedle „Wysokie"

6.12

7.12

8.12

  9.12

11.37

13.07

14.47

16.27

8.       

ul. Wysoka

6.13

7.13

8.13

  9.13

11.38

13.08

14.48

16.28

9.       

ul. Grodzieńska

6.15

7.15

8.15

  9.15

11.40

13.10

14.50

16.30

10.   

Pl. Jana Pawła II – 1

6.16

7.16

8.16

  9.16

11.41

13.11

14.51

15.30

16.31

11.   

Pl. Jana Pawła II – 2

6.17

7.17

8.17

  9.17

11.42

13.12

14.52

15.31

16.32

12.   

ul. Ogrodowa

6.19

7.19

8.19

  9.19

11.44

13.14

14.54

15.33

16.34

13.   

ul. Leg. Piłsudskiego

6.20

7.20

8.20

  9.20

11.45

13.15

14.55

15.34

16.35

14.   

ul. 11 Listopada – 1

6.21

7.21

8.21

  9.21

11.46

13.16

14.56

15.35

16.36

15.   

ul. 11 Listopada -2

6.22

7.22

8.22

  9.22

11.47

13.17

14.57

15.36

16.37

16.   

ul. 11 Listopada – 3

6.23

7.23

8.23

  9.23

11.48

13.18

14.58

15.37

16.38

17.   

ul. 11 Listopada -4

6.24

7.24

8.24

  9.24

11.49

13.19

14.59

15.38

16.39

18.   

ul. 11 Listopada -5

6.25

7.25

8.25

  9.25

11.50

13.20

15.00

15.39

16.40

19.   

ul. 11 Listopada – 6

6.26

7.26

8.26

  9.26

11.51

13.21

15.01

15.40

16.41

20.   

Weska („Kmicic")

6.30

7.30

8.30

10.05

11.52

13.38

15.10

15.42

17.15

21.   

ul. 11 Listopada -6

6.31

7.31

8.31

10.06

13.39

15.11

15.43

17.16

22.   

ul. 11 Listopada – 5

6.32

7.32

8.32

10.07

13.40

15.12

15.44

17.17

23.   

ul. 11 Listopada -4

6.33

7.33

8.33

10.08

13.41

15.13

15.45

17.18

24.   

ul. 11 Listopada -3

6.34

7.34

8.34

10.09

13.42

15.14

15.46

17.19

25.   

ul. 11 Listopada -2

6.35

7.35

8.35

10.10

13.43

15.15

15.47

17.20

26.   

ul. 11 Listopada – 1

6.36

7.36

8.36

10.11

13.44

15.16

15.48

17.21

27.   

ul. Leg. Piłsudskiego

6.37

7.37

8.37

10.12

13.45

15.17

15.49

17.22

28.   

ul. Ogrodowa ZUS

6.38

7.38

8.38

10.13

13.46

15.18

15.50

17.23

29.   

ul. Ogrodowa Szkoła

13.47

30.   

Pl. Jana Pawła II – 1

6.40

7.40

8.40

10.15

13.48

15.20

15.52

17.25

31.   

Pl. Jana Pawła II – 2

6.41

7.41

8.41

10.16

13.49

15.53

17.26

32.   

ul. Grodzieńska

6.42

7.42

8.42

10.17

13.50

15.54

17.27

33.   

ul. Wysoka

6.43

7.43

8.43

10.18

13.51

15.55

17.28

34.   

Osiedle „Wysokie"

6.44

7.44

8.45

10.22

13.53

15.57

17.30

35.   

ul. Gen. W. Andersa

6.46

7.46

8.46

10.21

13.54

15.58

17.31

36.   

ul. Świerkowa

6.48

7.48

8.48

10.23

13.56

16.00

17.33

37.   

ul. Kasztanowa

6.49

7.49

8.49

10.24

13.57

17.34

38.   

ul. Słowiczyńska – 2

6.50

7.50

8.50

10.25

13.58

17.35

39.   

ul. Słowiczyńska – 1

6.51

7.51

8.51

10.26

13.59

17.36

40.   

ul. Słowicza

6.52

7.52

8.52

10.27

14.00

17.37

Długość trasy /km/

16.00

18.00

18.00

18.00

8.00

15.00

13.00

12.00

17.00

Średnia prędkość  /km/h/

21,00

22,98

22,98

22,98

21,82

17,31

22,29

24,00

13,60

Oznaczenia:

F - autobus kursuje w dni robocze w okresie od 1 września do 30 czerwca

L i n i a     W

Siemiatycze Orlemans (osiedle) - Siemiatycze Orlemans (osiedle) przez ul. Słowiczą

Siemiatycze Weska – Siemiatycze Plac Jana Pawła II przez ul. 11 listopada

Lp.

Nazwa przystanku

1

F*

2

F*

3

F*

4

F*

5

F*

6

F*

7

F*

1.

ul. Armii Krajowej – 1

6.25

7.30

15.43

2.

ul. Armii Krajowej – 2

6.27

7.31

3.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.28

7.32

15.41

4.

ul. Słowiczyńska – 1

6.29

7.34

15.40

5.

ul. Słowiczyńska – 2

6.30

7.35

15.39

6.

ul. Słowicza

5.12

6.32

7.37

11.13

11.30

15.37

7.

ul. Słowiczyńska – 2

5.13

6.33

7.38

11.11

11.31

15.35

8.

ul. Słowiczyńska – 1

5.14

6.34

7.07

7.39

11.10

11.32

15.34

9.

ul. Kasztanowa

5.15

6.35

7.08

7.40

11.09

11.33

15.33

10.

ul. Świerkowa

5.16

6.36

7.09

7.41

11.08

11.34

15.32

11.

ul. Gen. W. Andersa

5.18

6.37

7.11

7.42

11.07

11.35

15.31

12.

Osiedle „Wysokie”

5.20

6.39

7.13

7.44

11.05

11.36

15.29

13.

ul. Wysoka

5.21

6.40

7.14

7.45

11.04

11.37

15.28

14.

ul. Grodzieńska

5.23

6.42

7.16

7.47

11.03

11.39

15.27

15.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.24

6.43

7.17

7.48

11.40

16.

Pl. Jana Pawła  II – 2

5.25

6.44

7.18

7.49

11.01

11.41

15.25

17.

Pl. Jana Pawła II – 1

11.00

15.24

18.

ul. Ogrodowa

5.27

6.46

7.20

15.22

19.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.21

15.21

20.

ul. 11 Listopada

5.29

6.48

7.22

15.20

21.

ul. Żwirki i Wigury

5.30

6.49

22.

ul. Kościuszki (Piaski)

5.31

6.50

15.18

23.

ul. Armii Krajowej – 2

15.17

24.

ul. Armii Krajowej – 1

5.33

6.52

15.15

25.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

Długość kursu  / km /

10.00

15.00

5.00

9.00

5.00

5.00

15.00

Średnia prędkość  / km/h /

28,57

31,03

20,00

28,42

23,08

27,27

31,03

Lp.

Nazwa przystanku

8

F*

9

F*

 

 

 

1.

Weska („Kmicic")

9.00

13.10

2.

ul. 11 Listopada - 1

9.01

13.09

3.

ul. 11 Listopada - 2

9.02

13.08

4.

ul. 11 Listopada - 3

9.03

13.07

5.

ul. 11 Listopada - 4

9.04

13.06

6.

ul. 11 Listopada - 5

9.05

13.05

7.

ul. 11 Listopada - 6

9.06

13.04

8.

Pl. Jana Pawła II - 1

9.08

9.

Pl. Jana Pawła II - 2

9.10

13.02

10.

Pl. Jana Pawła II - 1

13.00

    Długość trasy / km /

4.00

4.00

    Średnia prędkość  / km/h /

24,00

24,00

Oznaczenia :

 F*  -  autobus kursuje w dni robocze w okresie  od   01  lipca   do   31  sierpnia

Czytany 16795 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 listopad 2018 12:54
Więcej w tej kategorii: Rozkład PKS i busy »

Kalendarz imprez

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
×