Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy

Nawigacja

Rozkład komunikacji miejskiej

czwartek, 16 kwiecień 2015 22:46

L i n i a  n r  1 

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej

przez: ul. Ciechanowiecka, ul. B. Głowackiego

Lp.

 

 

 

Nazwa  przystanku

 

1

F

 

2

F

3

F

 

4

F

5

F

6

F

 

7

F

 

 

 

1

ul. Armii Krajowej - 1

6.20

7.15

8.30

  9.20

14.20

15.35

16.25

2

ul. Armii Krajowej - 2

6.22

7.17

8.32

  9.22

14.22

15.37

16.27

3

ul. Kościuszki ( Piaski )

6.23

7.18

8.33

  9.23

14.23

15.38

16.28

4

ul. Wysoka

7.20

5

ul. Gen. Andersa

7.22

6

ul. Grodzieńska (PKS )

6.25

7.25

8.35

  9.25

14.25

15.40

16.30

7

Pl.. Jana Pawła II - 1

6.26

7.26

8.36

  9.26

14.26

15.41

17.17

8

Pl.. Jana Pawła II - 2

7.27

9

ul. Ogrodowa

7.29

10

ul. Leg. Piłsudskiego

7.31

11

Pl.. Jana Pawła II - 1

7.34

12

ul. Ciechanowiecka - 1

6.27

7.35

14.27

15.42

13

ul. Ciechanowiecka - 2

6.28

7.36

14.28

15.43

14

CPN

6.35

7.40

14.40

15.55

15

ul. B. Głowackiego – 1

6.36

7.41

14.41

15.56

16

ul. B. Głowackiego – 2

6.37

7.42

14.42

15.57

17

ul. B. Głowackiego – 3

6.38

7.43

14.43

15.58

18

ul. B. Głowackiego – 4

6.39

7.44

14.44

15.59

19

Pl. Jana Pawła II -  2

6.40

7.45

8.37

10.05

14.45

16.00

17.18

20

ul. Grodzieńska ( PKS)

6.41

7.46

8.38

10.06

14.46

16.01

17.19

21

ul. Kościuszki (Piaski)

6.44

7.49

8.41

10.09

14.49

16.04

17.22

22

ul. Armii Krajowej – 1

6.47

7.52

8.44

10.12

14.52

16.07

17.25

Długość kursu / km /

 

11.00

 

16.00

 

6.00

6.00

 

11.00

 

11.00

 

6.00

 

Średnia prędkość / km/h /

24,44

35,55

25,71

25,71

24,44

24,44

25,71

 

Oznaczenia :

F -  autobus kursuje w dni robocze w okresie  od   01  września   do   30  czerwca

L i n i a   n r   2

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej

przez : ul. Słowicza

 

Lp.

 

Nazwa przystanku

 

 

 

1

F

2

F

3

F

4

F

5

F

6

F

7

F

1.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.08

7.10

12.38

14.20

15.13

2.

ul. Armii Krajowej – 1

6.10

7.12

11.20

12.40

14.22

15.15

3.

ul. Armii Krajowej – 2

6.12

7.14

11.22

12.42

14.24

15.17

4.

ul. Kościuszki ( Piaski )

6.13

7.15

11.23

12.43

14.25

15.18

5.

ul. 11-go Listopada

6.15

7.17

12.45

14.27

15.20

6.

ul. Leg. Piłsudskiego

6.16

7.18

12.46

14;28

15.21

7.

ul. Ogrodowa ZUS

6.17

7.19

12.47

14.29

15.22

8.

ul. Ogrodowa Szkoła

14.30

<

9.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.19

7.21

12.49

14.31

15.24

10.

Pl. Jana Pawła II – 2

6.20

7.22

12.50

14.32

15.25

11.

ul. Grodzieńska

6.21

7.23

11.25

12.51

14.33

15 26

12.

ul. Wysoka

6.22

7.24

12.52

14.34

15.27

13.

Osiedle „Wysokie”

6.24

7.26

12.54

14.36

15.29

14.

ul. Gen. Andersa

6.25

7.27

12.55

14.37

15.30

15.

ul. Świerkowa

6.27

7.29

12.57

14.39

15.32

16.

Kasztanowa

6.28

7.30

12.58

14.40

15.33

17.

ul. Słowiczyńska – 1

6.29

7.31

12.59

14.41

15.34

18.

ul. Słowiczyńska – 2

6.30

7.32

13.00

14.42

15.35

19.

ul. Słowicza

5.12

6.32

7.34

13.10

14.44

15.37

20.

ul. Słowiczyńska – 2

5,13

6.33

7.35

13.11

14.45

15.38

21.

ul. Słowiczyńska – 1

5,14

6.34

7.36

13.12

14.46

15.39

22.

ul. Kasztanowa

5.15

6.35

7.37

13.13

14.47

15.40

23.

ul. Świerkowa

5.16

6.36

7.38

13.14

14.48

15.41

24.

ul. Gen. Andersa

5.18

6.37

7.39

13.15

14.49

15.42

25.

Osiedle „Wysokie”

5.20

6.39

7.41

13.17

14.51

15.44

26.

ul. Wysoka

5.21

6.40

7.42

13.18

14.52

15.45

27.

ul. Grodzieńska

5.23

6.42

7.44

13.20

14.54

15.47

28.

Pl. Jana Pawła II – 1

11.26

<

29.

ul. Ciechanowiecka - 1

11.27

<

30.

Centrum Handlowe MarcPol

11.52

<

31.

ul. Ciechanowiecka - 1

11.53

<

32.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.24

6.43

7.45

11.55

13.21

14.55

15.48

33.

Pl. Jana Pawła  II – 2

5.25

6.44

7.46

11.56

13.22

14.56

15.49

34.

ul. Grodzieńska

11.57

<

35.

ul. Ogrodowa

5.27

6.46

7.48

13.24

14.58

15.50

36.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.49

13.25

14.59

15.51

37.

ul. 11-go Listopada

5.29

6.48

7.50

13.26

15.00

15.52

38.

ul. Żwirki i Wigury

5.30

6.49

7.51

13.27

15.01

15.53

39.

ul. Kościuszki (Piaski)

5.31

6.50

7.52

12.00

13.28

15.02

15.54

40.

ul. Armii Krajowej – 1

5.33

6.52

7.54

12.03

13.30

15.04

15.56

41.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.54

7.56

12.05

13.32

15.06

15.58

Długość kursu  / km /

 

10.00

19.00

 

19.00

 

9.00

 

19.00

 

19.00

 

18.00

 

Średnia prędkość  / km/h /

 28,57   

24,78

24,78

22,50

24,78

24,78

24,00

Oznaczenia :

F -  autobus kursuje w dni robocze w okresie  od   01  września   do   30  czerwca

 

L i n  i a    nr    3

Siemiatycze ul. Słowicza - Siemiatycze ul. Armii Krajowej

przez: ul. Gen. Andersa, ul. Ogrodowa, ul. 11-go Listopada

Zmiany dotyczą kolumn oznaczonych pogrubiną czcionką.

 

 

Lp. 

 

Kierunek jazdy 

 

1 

 

 

 

4

 

5

6

 

7

 

8

 

9

 

1. 

Słowicza

8.05

9.05

11.30

14.40

2.

Słowiczyńska - 1

8.06

9.06

11.31

14.41

3.

Słowiczyńska - 2

7.07

8.07

9.07

11.32

14.42

16.22

4.

Kasztanowa

6.08

7.08

8.08

9.08

11.33

14.43

16.23

5.

Świerkowa

6.09

7.09

8.09

9.09

11.34

14.44

16.24

6.

Gen. Andersa

6.10

7.10

8.10

9.10

11.35

13.05

14.45

16.25

7.

Osiedle „Wysokie"

6.12

7.12

8.12

9.12

11.37

13.07

14.47

16.27

8.

Wysoka

6.13

7.13

8.13

9.13

11.38

13.08

14.48

16.28

9.

Grodzieńska

6.15

7.15

8.15

9.15

11.40

13.10

14.50

16.30

10.

Pl. Jana Pawła II - 1

6.16

7.16

8.16

9.16

11.41

13.11

14.51

15.30

16.31

11.

Pl. Jana Pawła II - 2

6.17

7.17

8.17

9.17

11.42

13.12

14.52

15.31

16.32

12.

Ogrodowa

6.19

7.19

8.19

9.19

11.44

13.14

14.54

15.33

16.34

13.

Leg. Piłsudskiego

6.20

7.20

8.20

9.20

11.45

13.15

14.55

15.34

16.35

14.

1 1 -go Listopada - 1

6.21

7.21

8.21

9.21

11.46

13.16

14.56

15.35

16.36

15.

11 -go Listopada -2

6.22

7.22

8.22

9.22

11.47

13.17

14.57

15.36

16.37

16.

1 1 -go Listopada - 3

6.23

7.23

8.23

9.23

11.48

13.18

14.58

15.37

16.38

17.

11 -go Listopada -4

6.24

7.24

8.24

9.24

11.49

13.19

14.59

15.38

16.39

18.

11 -go Listopada -5

6.25

7.25

8.25

9.25

11.50

13.20

15.00

15.39

16.40

19.

1 1-go Listopada - 6

6.26

7.26

8.26

9.26

11.51

13.21 13.35

15.01

15.40

16.41

20.

Weska ( „Kmicic" )

6.30

7.30

8.30

10.05

11:52

13.38

15.05

15.42

17.15

21.

11 -go Listopada -6

6.31

7.31

8.31

10.06

13.39

 

15.06

15.43

17.16

22.

1 1-go Listopada - 5

6.32

7.32

8.32

10.07

13.40

 

15.07

15.44

 17.17

23.

11 -go Listopada -4

6.33

7.33

8.33

10.08

13.41

 

15.08

15.45

17.18

24.

11 -go Listopada -3

6.34

7.34

8.34

10.09

13.42

 

15.09

15.46

17.19

25.

11 -go Listopada -2

6.35

7.35

8.35

10.10

13.43

 

15.10

15.47

17.20

26.

1 1-go Listopada - 1

6.36

7.36

8.36

10.11

13.44

 

15.11

1548

17.21

27.

Leg. Piłsudskiego

6.37

7.37

8.37

10.12

13.45

 

15.12

15.49

17.22

28.

Ogrodowa ZUS

6.38

7.38

8.38

10.13

13.46

 

15.13

15.50

17.23

29.

Ogrodowa SZKOŁA

 

 

 

 

 

13.47

 

 

 

30.

Pl. Jana Pawła II - 1

6.40

7.40

8.40

10.15

13.48

 

15.15

15.52

17.25

31.

Pl. Jana Pawła II - 2

6.41

7.41

8.41

10.16

13.49

 

15.53

17.26

32.

Grodzieńska

6.42

7.42

8.42

10.17

13.50

 

15.54

17.27

33.

Wysoka

6.43

7.43

8.43

10.18

13.51

 

15.55

17.28

34.

Osiedle „Wysokie"

6.44

7.44

8.45

10.22

13.53

 

15.57

17.30

35.

Gen. Andersa

6.46

7.46

8.46

10.21

13.54

 

15.58

17.31

36.

Świerkowa

6.48

7.48

8.48

10.23

13.56

 

16.00

17.33

37.

Kasztanowa

7.49

8.49

10.24

13.57

 

17.34

38.          

Słowiczyńska - 2

7.50

8.50

10.25

13.58

 

17.35

39.         

Słowiczyńska - 1

7.51

8.51

10.26

13.59

 

17.36

Kursuje od  1 września do  30 czerwca

Autobus nie kursuje w soboty, niedziele i święta

Tolerancja ±3 min

L i n i a     W

Siemiatycze Orlemans (osiedle)- Siemiatycze Orlemans (osiedle) przez ul. Słowicza

Siemiatycze Weska – Siemiatycze Plac Jana Pawła II  przez ul. 11 listopada

 

Lp.

 

Nazwa przystanku

 

 

 

1

F*

2

F*

3

F*

 

4

F*

5

F*

6

F*

7

F*

 

1.

ul. Armii Krajowej – 1

6.25

7.30

15.43

2.

ul. Armii Krajowej – 2

6.27

7.31

<

3.

ul. Kościuszki ( Piaski )

6.28

7.32

15.41

4.

ul. Słowiczyńska – 1

6.29

7.34

15.40

5.

ul. Słowiczyńska – 2

6.30

7.35

15.39

6.

ul. Słowicza

5.12

6.32

7.37

11.13

11.30

15.37

7.

ul. Słowiczyńska – 2

5.13

6.33

7.38

11.11

11.31

15.35

8.

ul. Słowiczyńska – 1

5.14

6.34

7.07

7.39

11.10

11.32

15.34

9.

ul. Kasztanowa

5.15

6.35

7.08

7.40

11.09

11.33

15.33

10.

ul. Świerkowa

5.16

6.36

7.09

7.41

11.08

11.34

15.32

11.

ul. Gen. Andersa

5.18

6.37

7.11

7.42

11.07

11.35

15.31

12.

Osiedle „Wysokie”

5.20

6.39

7.13

7.44

11.05

11.36

15.29

13.

ul. Wysoka

5.21

6.40

7.14

7.45

11.04

11.37

15.28

14.

ul. Grodzieńska

5.23

6.42

7.16

7.47

11.03

11.39

15.27

15.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.24

6.43

7.17

7.48

11.40

<

16.

Pl. Jana Pawła  II – 2

5.25

6.44

7.18

7.49

11.01

11.41

15.25

17.

Pl. Jana Pawła II – 1

11.00

15.24

18.

ul. Ogrodowa

5.27

6.46

7.20

15.22

19.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.21

15.21

20.

ul. 11-go Listopada

5.29

6.48

7.22

15.20

21.

ul. Żwirki i Wigury

5.30

6.49

<

22.

ul. Kościuszki (Piaski)

5.31

6.50

15.18

23.

ul. Armii Krajowej – 2

15.17

24.

ul. Armii Krajowej – 1

5.33

6.52

15.15

25.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

Długość kursu  / km /

 

10.00

 

15.00

 

5.00

 

9.00

 

5.00

5.00

15.00

Średnia prędkość  / km/h /

28,57

31,03

20,00

28,42

23,08

27,27

31,03

Lp.

 

Nazwa przystanku

 

8

F*

9

F*

 

 

 

1.

Weska ( „Kmicic" )

9.00

13.10

2.

ul. 11-go Listopada - 1

9.01

13.09

3.

ul. 11-go Listopada - 2

9.02

13.08

4.

ul. 11-go Listopada - 3

9.03

13.07

5.

ul. 11-go Listopada - 4

9.04

13.06

6.

ul. 11-go Listopada - 5

9.05

13.05

7.

ul. 11-go Listopada - 6

9.06

13.04

8.

Pl. Jana Pawła II - 1

9.08

9.

Pl. Jana Pawła II - 2

9.10

13.02

10.

Pl. Jana Pawła II - 1

13.00

    Długość trasy / km /

 

4.00

4.00

    Średnia prędkość  / km/h /

24,00

24,00

 

 

 

 

 

 

 

Oznaczenia :

 F*  -  autobus kursuje w dni robocze w okresie  od   01  lipca   do   31  sierpnia

 

 

Czytany 10751 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 listopad 2017 09:18
Więcej w tej kategorii: Rozkład PKS i busy »

Kalendarz imprez

Listopad 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
×