Nawigacja

Sierpień z MOSiRem

wtorek, 21 kwiecień 2015 14:40

Druga połowa wakacji w Siemiatyczach upłynęła pod znakiem aktywności. W sierpniu odbyły się imprezy: Wojewódzki Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich, Turniej Streetball oraz konkurs na najlepszy trick koszykarski, Mistrzostwa Siemiatycz w Siatkówce Plażowej Mężczyzn oraz Mini Triatlon Siemiatycki.

Wojewódzki Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich 2013

15 sierpnia 2013 r.

Boisko Orlik ul. Nadrzeczna 29

W zawodach rywalizowali mistrzowie turniejów powiatowych oraz powiatowych lig piłki nożnej z województwa podlaskiego w kategorii +16.

9. Hajnówka

10. Hajnówka (ubiegłoroczny mistrz województwa)

Imprezą towarzyszącą turnieju był turniej siatkonogi. W tej konkurencji triumfowała para Paweł Leszczyński i Henryk Pasierski z Białegostoku. Drugie miejsce wywalczyli Patryk Kosiorowski i Jacek Walczewski z Grajewa, a trzecie Paweł Olesiuk i Hubert Czykier z Hajnówki.

Turniej streetball oraz konkurs na najlepszy trick koszykarski

17 sierpnia 2013 r.

W grze 1x1 oraz w konkursie na najlepszy trick koszykarski zwyciężył Kamil Tokarski.

Mistrzostwa Siemiatycz w Siatkówce Plażowej Mężczyzn 2013

23 sierpnia 2013 r.

Plaża miejska

W rywalizacji wzięło udział 15 drużyn między innymi z Siemiatycz, Hajnówki, Białej Podlaskiej i Dziadkowic.

Ostatecznie zwyciężyła para z Hajnówki Piotr Sienkiewicz i Jarosław Szpilko. Drugie miejsce  wywalczył zespół z Dziadkowic – Michał Leszczyński i Tomasz Malewski. Na najniższym stopniu podium stanął zespół z Białej Podlaskiej – Adam Jastrzębski i Kamil Majewski.

Mini Triatlon Siemiatycki 2013

24 sierpnia 2013 r.

Basen kąpielowy

W pierwszej kolejności odbyła się rywalizacja w młodszych kategoriach (50m pływanie, 3000 m jazdy rowerem i 1500 m biegu). Następnie do walki przystąpili dorośli (150 m pływanie, 4500 m na rowerze i 3000 m biegu).

2. Jan Lemancewicz czas 38,50

Triumfator imprezy Tomasz Supronowicz odniósł już czwarte z rzędu zwycięstwo w siemiatyckim mini triatlonie. Wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki imprezy otrzymała Magdalena Mandziuk – rocznik 2001. Najbardziej doświadczonym zawodnikiem był Jan Lemancewicz – rocznik 1951.