Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 744

Wędkowanie o puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze

poniedziałek, 03 lipiec 2017 08:44

Blisko 50 wędkarzy rywalizowało na zalewie nr 2 o puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze podczas drugiej edycji towarzyskich zawodów wędkarskich, które odbyły się w dniach 1-2 lipca br.

Zawody rozpoczęły się w sobotę o godz. 16.00, a zakończyły w niedzielę o godz. 10.00. W nocnych zawodach spławikowo-gruntowych zwyciężył Dariusz Ziemniewicz (8,52 kg). Za nim na podium uplasowali się Roman Antonowski (4,53 kg) i Artur Sywno (4,07 kg). Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe, bony zakupowe oraz upominki ufundowane przez głównego sponsora zawodów - Sklep Wędkarski Drapieżnik z Białegostoku. Nagrody rzeczowe otrzymali wszyscy zawodnicy, którym udało się złowić rybę, co jak twierdzili sami wędkarze, wcale nie było proste. Pamiątkowym pucharem za największą rybę został nagrodzony Arkadiusz Antonowski, który złowił największy okaz podczas zawodów - karpia o wadze 3,9 kg.

Zawody wędkarskie miały charakter sportowo-rekreacyjny. Przed samą rywalizacją, chętni mieli okazję sprawdzić swoją celność w rzutach do tarczy arenberga. Zdobywca Pucharu Burmistrza Miasta Siemiatycze i tu okazał się najlepszy - Dariusz Ziemniewicz zdobył w rzutach największą ilość punktów i w nagrodę otrzymał pakiet pobytowy w kompleksie wypoczynkowym Eternite w Wólce Nadbużnej k/Siemiatycz, nagrodę ufundowali właściciele ośrodka.

Tegoroczną edycję towarzyskich zawodów wędkarskich wsparło Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. - spółka wykonała podium dla zwycięzców I, II, III miejsca.

Czytany 1496 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 październik 2017 08:03