Nawigacja

Puchar Podlasia 2012

poniedziałek, 20 kwiecień 2015 09:28

22 września br. w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach odbył się Puchar Podlasia 2012 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2000.

Zwyciężyła drużyna UKS „Dwójka” Małkinia. II miejsce zajął UKS „Kangur” Siemiatycze, III - SP Poświętne, IV - SP3 Bielsk Podlaski, a V - SP Jabłoń Kościelna.

Zawodniczki UKS „Kangur” wystąpiły w składzie: Julia Kryńska, Aleksandra Jurczak, Magdalena Żurakowska, Ewelina Parafiniuk, Anita Doroszkiewicz, Paulina Kołodko, Wiktoria Czeczuk, Emilia Jaszczuk, Kamila Wysocka, Sylwia Wiśniewska, Karolina Jaszczuk. Dziewczęta wygrały trzy mecze: z SP 3 Bielsk Podlaski 23:2, z SP Poświętne 15:13, z SP Jabłoń Kościelna 15:7, ulegając jedynie zwycięzcy turnieju – UKS „Dwójka” Małkinia 9:10.

Wszystkie startujące zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy, a wyróżnione zawodniczki pamiątkowe koszulki. Organizatorami turnieju byli: UKS Kangur Siemiatycze, MOSiR Siemiatycze oraz TS Siemiatycze. Rozgrywkom towarzyszył   gorący doping kibiców oraz rodziców startujących zawodniczek.