JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 742

Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego

wtorek, 01 grudzień 2015 11:21

IX Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego odbył się w niedzielę 29 listopada br.

W zawodach rywalizowało 26 zawodników m.in. z Hajnówki, Bielska Podlaskiego, Łomży, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Mielnika, Sarnak i Siemiatycz. Szachiści rozegrali siedem rund z czasem 15 minut dla zawodnika.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: seniorów i juniorów do lat 15.

W kategorii seniorów zwyciężył Jerzy Lelito (Siemiatycze), drugie miejsce zajął Józef Flaziński (Sokołów Podlaski), a na trzeciej pozycji uplasował się Marcin Filimoniuk (Hajnówka).

W kategorii juniorów do lat 15 najlepiej wypadł Robert Górski (Mielnik), drugi był Jakub Żurawicki (Węgrów), a trzecie miejsce zajęła Maja Górska (Mielnik).

Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Siemiatycki Ośrodek Kultury oraz Kurier Podlaski-Głos Siemiatycz.

Czytany 2702 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 grudzień 2015 11:46