JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 742
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 745

Mini triathlon siemiatycki 2015

wtorek, 01 wrzesień 2015 15:18

22 sierpnia br. odbył się XXI. Mini Triatlon Siemiatycki, w którym udział wzięło 21 zawodników.

Juniorzy mieli do pokonania 100 m pływania, 3 km jazdy rowerem górskim oraz 1,5 km biegu przełajowego. W kategorii chłopców zwyciężył Marcin Zaręba z Siemiatycz (czas 24,4), drugi był Gabriel Miłkowski z Siemiatycz (czas 26,1).

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Magdalena Mandziuk (czas 28,2) drugie miejsce zajęła Anna Mandziuk (czas 28,5) – obie zawodniczki z Białej Podlaskiej.

W kategorii open zawodnicy i zawodniczki musieli pokonać 200 m pływania, 5,3 km jazdy rowerem oraz 3 km biegu przełajowego.

Wśród kobiet zwyciężyła Sandra Kowalczyk z Siemiatycz (czas 46,6), drugie miejsce wywalczyła Marta Mandziuk (czas 51,1) z Białej Podlaskiej.

13. Tarasij Ostrowierch z Hajnówki (czas 49,2),

14. Marek Mandziuk z Białej Podlaskiej (czas 51,1).

Pływanie odbywało się na zalewie nr 2 w Siemiatyczach, a trasa rowerowa i biegowa przebiegały w lesie na cyplu.

Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego i zegarków oraz pamiątkowe koszulki.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz LKS Sprinter Siemiatycze.

Czytany 2515 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 wrzesień 2015 15:30