Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

Nawigacja

Imprezy kulturalne w 2019 r.

środa, 30 styczeń 2019 11:25

KALENDARZ IMPREZ
SIEMIATYCKIEGO OŚRODKA KULTURY
NA ROK 2019

6 stycznia - Orszak Trzech Króli

10 stycznia - Podlaski Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych pn. „Siemiatycka Stajenka 2019”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

12 stycznia - Siemiatycki Przegląd Kolęd Wschodniosłowiańskich, cerkiew Zmartwychwstania Pańskiego

13 stycznia - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

13 stycznia - Przegląd Chórów Kościelnych i Zespołów Wokalnych, kościół p.w. św. Andrzeja Boboli

15 stycznia - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

17 stycznia - Przegląd Kolędniczy „Hej kolęda, kolęda…”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

17 stycznia - Rozstrzygniecie konkursu bożonarodzeniowego pn. „Kolorowa Fabryka Św. Mikołaja", sala SOK, ul. Zaszkolna 1

20 stycznia - Seanse filmowe - KINO Cienema Lumiere, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

21 stycznia – 1 lutego - Zajęcia dla dzieci w czasie ferii zimowych pn. „Zima w mieście 2019”, sala SOK, ul. Legionów Piłsudskiego 1

26 stycznia - Eliminacje rejonowe XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka Białoruska 2019”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

styczeń - Wystawa prac bożonarodzeniowych ph Kolorowa Fabryka Św. Mikołaja, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

LUTY

 

3 lutego - Koncert organowy pn. „Kameralne spotkania z muzyką organową - Zima”, kościół pw. Św. Andrzeja Boboli

4 lutego - Spektakle Teatralne Teatru z Wrocławia, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

6 lutego - Obchody rocznicy Bitwy Siemiatyckiej, cmentarz przy ul. Powstania Styczniowego, godz. 10.00

9 lutego - Bal Studentów UTW, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

12 lutego - Spektakle Teatralne Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

14 lutego - Koncert walentynkowy „Jeden raz w roku kwitną jabłonie” utwory Anny German w wykonaniu Barbary Drożdzińskiej, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

15 lutego - Wernisaż prac Volosiuk Svetlany z Kobrynia, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

16 lutego - Seanse filmowe - KINO Cienema Lumiere, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

19 lutego - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 11.00

24 lutego - VIII Muzyczna Strona Siemiatycz, koncert zespołów: Maciej Fortuna Ragnar i zespół Świetliki, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 18.00

26 lutego - Spotkanie IPN Białystok „Przystanek Historia”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

MARZEC

5 marca - Ostatki w Klubie Seniora i UTW, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 17.00

9 marca - Dzień Kobiet w SOK, spektakl pt. „Dobry wieczór z Pakosińską", sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 17.00

15 marca - Eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 15.00

19 marca - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 11.00

 

KWIECIEŃ

 

5 kwietnia - Spektakle teatralne dla dzieci i młodzieży. Kielecki Teatr Lektur, ul. Zaszkolna 1

7 kwietnia - Koncert organowy „Kameralne spotkania z muzyką organową - Wiosna”, kościół pw. WNMP w Siemiatyczach

11 kwietnia - Konkurs recytatorski dla uczniów szkół podstawowych: „Baje, bajki, bajeczki…”, ul. Zaszkolna 1, godz. 10.00

13 kwietnia - Kiermasz Wielkanocny, ul. Zaszkolna 1, od godz. 9.00

16 kwietnia - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ul. Zaszkolna 1, godz. 11.00

30 kwietnia - Przystanek Historia, ul. Zaszkolna 1, godz. 16.30

 

 MAJ

 

3 maja - Uroczyste obchody 228 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

6 maja - Spektakle dla dzieci i młodzieży Teatru Artenes z Wrocławia, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

9 maja - Uroczyste podsumowanie wielkanocnej wystawy rękodzieła ludowego, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

10 maja - "Genesis", spektakl teatralno-muzyczny oraz debata, zrealizowane przez zespół Teatru "EXIT", godz. 19.00

12 maja - Majówka na Skwerze Artystów, ul. 11 Listopada, godz. 15.00

13 maja - Kino w Twoim mieście, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

16 maja - Konkurs recytatorski dla przedszkolaków pn. „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” – eliminacje miejskie, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

21 maja - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 11.00

28 maja - "Przystanek Historia", spotkanie IPN Białystok, sala SOK, ul. Zaszkolna 1, godz. 16.30

31 maja - Kino w Twoim mieście - filmy dla dzieci, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

 


CZERWIEC

 

1 czerwca - Rodzinny Festyn Integracyjny z okazji Dnia Dziecka z Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

2 czerwca - Turniej szachowy o puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze, sala SOK, ul. Leg. Piłsudskiego 1

4 czerwca - Przegląd Teatrów Szkolnych i Przedszkolnych, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

18 czerwca - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, uroczyste zakończenie roku akademickiego, wręczenie certyfikatów uczestnictwa, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

25 czerwca - Spotkanie IPN Białystok „Przystanek Historia”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

30 czerwca - Koncert organowy ph „Kameralne spotkania z muzyką organową – LATO”, kościół pw. św. Andrzeja Boboli

czerwiec - XXI Ogólnopolski i XVII Międzynarodowy Turniej Tańców Polskich „O Podlaską Szyszkę – Siemiatycze 2019”. Obchody Jubileuszu 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Małe Podlasie", hala widowiskowo-sportowa, ul. Świętojańska 25A

czerwiec - Turniej brydża sportowego o puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze, sala SOK, ul. Leg. Piłsudskiego 1

 

LIPIEC

 

lipiec - Dni Siemiatycz, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

1-12 lipca - Zajęcia podczas ferii letnich pn. „Lato w mieście 2019”, sala SOK, ul. Legionów Piłsudskiego 1

21 lipca - Siemiatycki Przegląd Kapel, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

28 lipca - VIII Międzynarodowy Festiwal „Kultura bez granic” oraz Międzynarodowe Siemiatyckie Targi Pogranicza, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

lipiec - Wieczorny przejazd na czymkolwiek

lipiec - Wernisaż prac Heleny Szczygoł, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

 

SIERPIEŃ

 

15 sierpnia - XV Siemiatycze Blues - Rock Festiwal, konkurs młodych talentów „O Złoty Kafel”, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

31 sierpnia - Flow Festiwal - Koncert zespołów na zakończenie wakacji, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

 

WRZESIEŃ

 

1 września - Białoruski Festyn Ludowy, amfiteatr nad zalewem, ul. Grodzieńska

8 września - Piknik organizacji pozarządowych

15 września - Uroczyste obchody Dnia Sybiraka

24 września - Spotkanie IPN Białystok – Przystanek Historia, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

wrzesień - Wernisaż prac Danuty Murawskiej, sala SOK, ul. Zaszkolna 1


PAŹDZIERNIK

 

5 października - XXVI Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

15 października - Wykład Inauguracyjny Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sala SOK, ul. Zaszkolna1

październik- Festiwal Kultury Ukraińskiej „Podlaska Jesień 2019”, hala widowiskowo-sportowa, ul. Świętojańska 25A

październik - Uroczyste obchody Dnia Seniora, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

październik - Uroczyste obchody Dnia Papieskiego

październik - Koncert organowy pn. „Kameralne spotkania z muzyką organową – JESIEŃ”, kościół pw. Wniebowzięcia NMP

 

LISTOPAD


10 listopada - XI Memoriał Szachowy im Władysława Olszewskiego, sala SOK, ul. Legionów Piłsudskiego

11 listopada - Uroczyste Obchody 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada - VI Turniej Niepodległościowy Brydża Sportowego, sala SOK, ul. Leg. Piłsudskiego 1

19 listopada - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

26 listopada - Spotkanie IPN Białystok – Przystanek Historia, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

listopad - XII Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży oraz wystawa im. Stefana Faista „Siemiatycze różnorodne”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

listopad - XVI Międzynarodowy Przegląd Pieśni Religijnej i Paraliturgicznej, cerkiew Zmartwychwstania Pańskiego

listopad - Andrzejki w UTW i Klubie Seniora, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

 

GRUDZIEŃ

 

6 grudnia - Spotkanie z Mikołajem przy żłóbku, Pl. Jana Pawła II

14 grudnia - Kiermasz Bożonarodzeniowy, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

17 grudnia - Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz spotkanie opłatkowe, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

grudzień - Konkurs plastyczny pn. „Kolorowa Fabryka Świętego Mikołaja”, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

grudzień - Spotkanie opłatkowe seniorów, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

grudzień - Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych, sala SOK, ul. Zaszkolna 1

23 grudnia - Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, Wigilia Miejska, Pl. Jana Pawła II

29 grudnia - Rodzinne kolędowanie przy żłóbku, Pl. Jana Pawła II

31 grudnia - Pokaz sztucznych ogni – SYLWESTER 2019, Pl. Jana Pawła II

Czytany 8103 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 kwiecień 2019 11:52

Kalendarz imprez

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
×